Nákupní košík: 0.00 Kč
Uživatel Nejste přihlášen(a)

O nás

Společnost I K A R spol. s r.o. vznikla v roce 1991 jako maloobchodní prodejna náhradních dílů. V roce 1994 získala společnost partnerskou smlouvu Banner Batteries vyrábějící autobaterie a ostatní druhy baterií , sídlící v rakouském Linci.

 

Tímto se společnost stala velkoobchodem s autobateriemi, s působnosti na Severní Moravě a části východních Čech.

 

V roce 2000 společnost rozšířila své portfolio výrobků a služeb o další komodity, a to o provozní kapaliny, oleje a maziva, autochemii a autokosmetiku.

 

V roce 2003 společnost založila svou pobočku v krajském městě Ostravě, ve velmi silně se rozvíjejícím regionu.

 

V současné době společnost nabízí, doporučuje, prodává a montuje startovací, trakční a stacionární baterie včetně záložních zdrojů. V rámci prodeje výše uvedených produktů společnost poskytuje kontrolu dobíjení, stav a nabití baterií.

 

Samozřejmostí je zpětný odběr nebo výkup starých baterií jakýchkoli značek.

 

Dále nabízí provozní kapaliny pro průmyslové a automobilní, zemědělskou a stavební techniku jako jsou např. různé maziva, oleje, obráběcí a řezné kapaliny.

 

Ve své obchodní činnosti společnost nabízí početnou řadu produktů pro automobilový a průmyslový trh výrobních společností Velvana a Coyote.

 

Jedná se o nemrznoucí kapaliny do chladičů a vstřikovačů, čisticí prostředky ( na skla, čalounění, disky kol, motorů a strojních součástek, brzd, elektrokontakty, šampony, leštěnky karoserií aj.), technické spreje ( konzervační a mazací oleje , zinek, hliník, chrom, měděná pasta ve spreji, černý a stříbrný lak, vazelína ve spreji).

Produkty v akci

Aktuality